Zlatý odznak vzorného výcvikáře !!!

Letošní rok byl pro mě velmi úspěšný. Rozhodně mě nic a nikdo v mé práci se psy neodradil.

Naopak, zvláště můj milovaný Ilan mi dělal celou sezonu mega radost, protože se jednak velmi úspěšně účastnil třech závodů, byl vždy na stupních vítězů, na výstavách se umístˇoval na špičce pracovní třídy, kde získal jednak titul Oblastní vítěz, ale i od německého rozhodčího titul Krajský vítěz, skládal ve velmi krátkých intervalech za sebou ty nejtěžší možné a smysluplné zkoušky - ZVV3, FH2, na podzim byl úspěšně přebonitován, kde hladce obhájil 1. třídu výběrového chovu s kodem 5JX1/P a zároveň do tohoto tempa byl využíván ke krytí. 

Taktéž jsem nezahálela s mými mladíky - Verdim a Fabiem. Verdi prvně běhal ve třídě pracovní, kde si vždy vyběhal známku výbornou, 3x startoval na závodech, kde stihl nastoupit na každý závod v jiné kategorii (ZM - ZVV2) a byl vždy na stupních vítězů a složil 5 zkoušek - BH, FPr2, IPO1, IPO2, ZVV2. Na podzim jsem Verdiho úspěšně zbonitovala kodem 5JX1/P a byl zařazen do 1. třídy chovnosti výběrového chovu.

S nejmladším Fábíčkem jsem v jeho roce a půl věku složila zkoušku ZVV1, takže splnil základní podmínku pro zařazení do chovu a zároveň si vyběhal na výstavách vždy pohár za přední umístění.

Díky tomu jsem se stala držitelkou ZLATÉHO ODZNAKU VZORNÉHO VÝCVIKÁŘE a dostala jsem nabídku dělat rozhodčího z výkonu :-).

Takže jsem se svými ,, Komisařemi" moc spokojená